Zaskocz go niezwykłą randką. Sprawdzone sposoby

0
186
randka w górach

Planujesz spotkanie z mężczyzną, który jest dla Ciebie bardzo ważny? Randka to świetna okazja, aby mu to pokazać, a nie ma lepszego sposobu niż prezent w formie przeżyć! Możesz zaskoczyć go na wiele sposobów, jednak wśród naszych propozycji znajdziesz te, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Randka w powietrzu, nad wodą, a może coś kreatywnego? Sama zdecyduj!

Gdzie zabrać ukochanego na randkę?

Miejsce spotkania jest istotną kwestią, szczególnie jeśli Wasze możliwości dotyczące dojazdu są ograniczone i szukasz czegoś, co nie będzie wymagało dłuższej podróży, by dostać się do miejsca docelowego. Zastanów się, w jakim miejscu Twój ukochany będzie czuł się komfortowo. Jeśli od zawsze marzył o locie samolotem, to na pewno się ucieszy, kiedy zabierzesz go na lądowisko, gdzie będzie czekała na Was awionetka i pilot.

Z kolei dla tych, którzy cenią sobie przyziemne atrakcje, polecamy atrakcje sportowe, do których zaliczamy m.in. wyjścia na strzelnicę, jazdę szybkim samochodem czy przeróżne aktywności kreatywne. Podsumowując, zabierz ukochanego tam, gdzie spełnisz jego marzenie. Gwarantujemy, że randka będzie niezwykła i niezapomniana. A jakimi atrakcjami możesz go zaskoczyć? Podpowiadamy!

Wrak Race

Jeśli Twój chłopak lubi nietypowe rozrywki, to Wrak Race zdecydowanie przypadnie mu do gustu. To kilkugodzinny lub całodniowy rajd, który jest realizowany po odpowiednio przygotowanym torze, najczęściej o nawierzchni szutrowej. A co w nim jest takiego nietypowego? Otóż to, że auta biorące udział w rajdzie to niskobudżetowe pojazdy przypominające… wraki. I to dosłownie! Ich konstrukcja zaskoczy naprawdę każdego. Obdarowany pokona kilka rund za kierownicą pojazdu, a Ty możesz zająć miejsce pasażera. Wspólnie przeżyjecie niezapomnianą przygodę.

Ekstremalne Strzelanie dla dwojga

A co powiesz na ekstremalne strzelanie? To atrakcja, którą możecie zrealizować niezależnie od pogody. Pod okiem instruktora rozpoczniecie naukę technik strzeleckich. Poznacie zasady bezpieczeństwa, budowy, działania i odpowiedniej obsługi broni cięższego kalibru. Oddacie po kilkadziesiąt strzałów z broni różnego kalibru. W zależności od wybranej lokalizacji dostępne są  m.in. pistolety, rewolwery, strzelby gładkolufowe, karabiny maszynowe. Gwarantujemy, że randka na strzelnicy zaimponuje drugiej połówce.

Skok na Bungee dla dwojga

Skok na bungee dla dwojga to niezwykle emocjonujące doświadczenie.  Skok oddawany jest najczęściej z platformy żurawia wieżowego, którego wysokość sięga do 90 m. Co ciekawe, skok oddacie razem, ponieważ zostaniecie połączeni specjalną uprzężą. Tego typu przeżycie pozwoli Wam zbliżyć się do siebie, ponieważ emocje, które będziecie odczuwali, na pewno będą silne i nie sposób się nimi nie wymienić po skoku. Jeśli lubicie ekstremalne przeżycia, wspólny skok na bungee to coś dla Was.

Jazda gokartem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda dziewczyna lubi motoryzację. A może pójdziesz na kompromis i zaskoczysz ukochanego wyjściem na gokarty? Jazda gokartem to atrakcja, która pozwoli Wam zaznać motoryzacyjnych emocji. W zależności od lokalizacji tor kartingowy może być kryty lub na otwartej przestrzeni. Warto dodać, że gokarty to najbezpieczniejszy ze sportów motoryzacyjnych.

Zanim wsiądziecie do pojazdu, przejdziecie krótkie  szkolenie z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji toru czy znaczenia stosowanych flag. Podczas realizacji na torze atrakcję będzie nadzorował doświadczony instruktor, który również wcześniej odpowie na Wasze pytania dotyczące jazdy gokartem.

Escape room

Twój mężczyzna to prawdziwy mistrz rozwiązywania zagadek? Kreatywna atrakcja na pewno przypadnie mu do gustu. Naszą propozycją jest escape room. Zostaniecie zamknięci w pokoju o wybranej tematyce i będziecie mieli 60 minut na rozwiązanie zagadek.

To pomysł na niezwykłą randkę, podczas której wspólnymi siłami będziecie musieli rozwiązać łamigłówki i zagadki. Jeśli będzie ciężko, to w trakcie gry możecie czasem liczyć na wskazówki od Mistrza.

Która z atrakcji przypadła Ci do gustu? Jeśli chcesz, abyście zrealizowali inne motoryzacyjne, kreatywne czy ekstremalne prezenty odwiedź serwis Prezentmarzeń. Tam znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji na prezent dla Niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here