Garść informacji o kalesonach męskich

0
795
zdrowe kalesony męskie

Niewłaściwe jest dawanie tego elementu odzieży facetowi. W zimie, kalesony to getry noszone pod spodniami. Ich celem jest utrzymanie ciepła, gdy robi się naprawdę zimno. Kalesony były początkowo zaprojektowane dla żołnierzy i były powszechnie znane jako amerykańska forma w XIX wieku.

Choć pierwotnie zostały one stworzone w szczytnym celu, wielu mężczyzn waha się przed ich używaniem. Ogromnym minusem kalesonów „starej generacji” było to, że o ile na zewnątrz były ciepłe, to po wejściu do pomieszczenia powodowały znaczny dyskomfort. Okoliczności nie zawsze sprzyjają ich zdejmowaniu. W efekcie, dla wielu mężczyzn.

Nowe oblicze kalesonów

Teraz możesz nosić swoją bieliznę bez obawy o straszny koniec. Kalesony meskie nie muszą już kojarzyć się z dyskomfortem, poceniem się, czy uczuciem gryzienia. Nowoczesne fasony kalesonów to wysokiej jakości bielizna termoaktywna, którą można nosić zarówno na co dzień, jak i podczas uprawiania sportów zimowych.

Jaki kolor kalesonów wybrać?

Stylistyka kalesonów pozostaje kwestia poboczną – w końcu jest to element ubioru, którego nie pokazujesz całemu światu. Ze względów praktycznych warto jednak wybierać kalesony w ciemniejszych kolorach – czarnym, szarym czy granatowym. Takie kalesony dłużej zachowają dobry wygląd, nawet po wielokrotnym praniu. Pamiętaj, że kalesony należy traktować tak, jak każdego rodzaju bieliznę – należy prać je po każdym użyciu.

O nazwie kalesony

Nazwa kalesony była szczególnie przerażająca, ponieważ według fałszywej etymologii ludowej, termin ten powstał od wyrażenia kał. Mężczyźni z wyższych sfer byli przerażeni myślą o zastąpieniu jej czymś łagodniejszym i mniej dosłownym. Ostatecznie nazwano je inexpressibles, unspeakable, napoleonami, choć na zawsze pozostały kalesonami.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W zależności od rodzaju aktywności i warunków pogodowych, a także pory roku, bieliznę termiczną można podzielić na trzy kategorie: 1. Podszewki środkowe: są to związki przeciwchlorowe, które dodaje się do zwykłej odzieży w celu powstrzymania wchłaniania wody przez powierzchnię materiału poprzez odpychanie jej od użytkownika za pomocą wysokiego ciśnienia

  • Bielizna termoaktywna lekka Kiedy pogoda robi się upalna, w okresie letnim, lub zależy nam na utrzymaniu wysokiego poziomu komfortu podczas treningu w zamkniętych pomieszczeniach, bielizna termoaktywna to dobry wybór. Lekka bielizna termoaktywna wykonana jest z luźnego splotu i skutecznie odprowadza wilgoć. Lekka odzież idealnie sprawdzi się podczas rygorystycznych ćwiczeń, ponieważ pozwala zachować suchą skórę.
  • Bielizna termoaktywna średnia Jest to półśrodek, który jest często wykorzystywany przez osoby uprawiające sporty outdoorowe. Skutecznie odprowadza wilgoć, zachowuje komfort termiczny, a dzięki gęstszej orientacji włókien najlepiej sprawdza się w niskich i średnich temperaturach. Bielizna całoroczna
  • Bielizna termoaktywna ciepła Najgrubsza dostępna odmiana bielizny, przeznaczona do użytku w niskich temperaturach, np. podczas uprawiania sportów zimowych. W tej kategorii znajdziesz wiatroszczelne kalesony, które są idealne do zimowych aktywności, takich jak jazda na nartach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj