Suszarki do rąk, czy ręczniki papierowe – co lepiej się sprawdzi w publicznej toalecie?

0
356
suszarka dziecko

Mycie rąk to podstawowa czynność higieniczna, którą wpajamy od małego wszystkim dzieciom, i o której nie powinniśmy zapominać, gdy jesteśmy dorośli. Tak prozaiczna rzecz w znaczący sposób wpływa na rzeczywiste ograniczenie rozprzestrzeniania bakterii i zmniejszenie ryzyka infekcji.

Mycie rąk, ale to przeprowadzane dokładnie i sumiennie pomaga nam utrzymać higienę, nawet wtedy, gdy korzystamy z toalet w miejscach publicznych i jesteśmy narażeni na działanie dużej ilości bakterii i drobnoustrojów. Czynność tę warto powtarzać wiele razy w ciągu dnia, by zmniejszyć prawdopodobieństwo złapania infekcji.

Czyste toalety to zarówno kwestia estetyki i wyglądu, jak i bezpieczeństwa dla zdrowia

Czy wiesz, że w ciągu jednej godziny dotykasz twarzy nawet 30 razy? Robimy to zupełnie bezwiednie, nieświadomie roznosząc bakterie i wirusy z rąk na usta, oczy czy uszy. Nawet będą osobą dbającą o porządek, nie jesteśmy w stanie zadbać o to, by absolutnie wszystko wokół nas było wolne od drobnoustrojów. Myjąc jednak regularnie ręce, możemy zadbać o zdrowie nasze i naszych dzieci. Czyste i higieniczne toalety w miejscach to podstawa dla sprawnego funkcjonowania, komfortu i zadowolenia klientów i gości.

Jeśli zatem jesteś odpowiedzialny za prace porządkowe w obiekcie, w którym przewija się wiele osób, warto zadbać o właściwą organizację prac porządkowych oraz odpowiednie wyposażenie toalet w akcesoria higieniczne wysokiej jakości.

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe składane – co wybrać?

suszarka

Właściwy sposób mycia rąk w dużej mierze wpływa na naszą wygodę, jak i usuwanie niewidocznych dla oczu bakterii i zarazków. Klientom i gościom należy zatem zapewnić komfortowe umywalki, delikatne, ale skuteczne mydło w pianie oraz suszarki albo ręczniki papierowe składane, którymi będą mogli osuszyć dłonie. Mokre dłonie mogą roznosić 1000 razy więcej drobnoustrojów, niż suche. Warto zatem wyrobić w sobie nawyk dokładnego suszenia rąk po ich myciu. Zastanawiasz się, co zastosować w toaletach do osuszania rąk?

Czy lepsze będą elektryczne suszarki, czy ręczniki papierowe składane lub w roli? Rozwiązaniem bardziej oszczędnym jest suszarka do rąk. Ma ona także jeszcze jedną zaletę, istotną w miejscach o bardzo dużym ruchu. Nie trzeba co godzinę czy dwie uzupełniać zapasów ręcznika.

Wysokiej jakości ręczniki papierowe, które klientom zapewnią wygodę, a Tobie gwarancję zachowania odpowiednio wysokiego standardu

Wyniki badań naukowych nie pozostawiają jednak wątpliwości. W kwestii higieny i wpływu na nasze zdrowie rozwiązaniem bardziej higienicznym pozostają ręczniki papierowe składane. Jak zatem zaopatrzyć nasze łazienki w sposób optymalny? Postaw na ekonomiczne ręczniki papierowe składane z Higiena24.com oraz dedykowane do nich dozowniki, dzięki czemu goście będą mogli korzystać z nich w najbardziej ekonomiczny dla wszystkich sposób, a Ty będziesz mieć pewność, że zapewniasz komfort korzystania z Twojego obiektu.

Bez wątpienia zaletą współpracy z zaufaną hurtownią środków czystości i artykułów higienicznych Higiena24.com jest szybkość dostaw i ogromna oszczędność czasu, który musimy przeznaczać na zaopatrzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj