Tabletki na powiększenie penisa – działanie i bezpieczeństwo stosowania

0
231
mężczyzna problem

Tabletki na powiększenie penisa to jeden z najczęściej wybieranych przez mężczyzn sposobów na bezoperacyjne zwiększenie rozmiaru członka. W porównaniu do zabiegu operacyjnego metoda ta jest małoinwazyjna, niedroga i łatwa do wdrożenia w zaciszu własnego domu. Tabletki bowiem w przeciwieństwie do pompek próżniowych czy urządzeń rozciągających nie wymagają codziennego treningu a ich stosowanie cechuje się wysokim stopniem dyskrecji. 

W tym artykule wyjaśnimy mechanizm działania tabletek na powiększenie penisa oraz czy ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia. 

Źródła:

Działanie tabletek na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa jak member xxl czy penisizexl zawierają w swoim składzie l-argininę, buzdyganka naziemnego oraz żeń-szeń koreański. Składniki te działają korzystnie na rozszerzenie naczyń krwionośnych umożliwiając przedostanie się wzmożonej ilości krwi do ciał jamistych penisa.

Systematyczne “rozciąganie” ciał jamistych poprzez nasilony przepływ krwi ma zapewnić wzrost ich rozmiaru a tym samym powiększenie penisa zarówno na długość jak i w obwodzie. 

Niewątpliwą zaletą tabletek na powiększanie penisa jest ich wszechstronne działanie. Bowiem składniki aktywne zawarte w tabletkach mają nie tylko zapewnić zwiększenie rozmiaru członka ale również silniejszą erekcję oraz nasilenie popędu seksualnego. 

Jakie składniki najczęściej można spotkać w składzie tabletek na porost penisa?

  • L-arginina
  • Buzdyganek naziemny (tribulus terrestris)
  • Korzeń maca (maca root)
  • Palma sabałowa (saw palmetto)
  • Żeń-szeń koreański (panax ginseng)
  • Kozieradka pospolita
  • Cynk

Bezpieczeństwo stosowania tabletek

Jeśli przyjrzymy się liście popularnych preparatów na powiększanie penisa to znajdziemy tam jedynie naturalne składniki, które są dobrze tolerowane przez organizm. Dostępne na rynku tabletki na powiększenie penisa to suplementy diety, które wzmacniają naturalne procesy zachodzące w organizmie. 

Stąd też jeśli nie występują u nas problemy ze zdrowiem, które mogłyby stanowić przeciwwskazanie do stosowania produktu, tak przyjmowanie tabletek na porost członka wydaje się być bezpieczne. 

Jeśli jednak mamy problem np. z wątrobą, cukrzycą czy nadciśnieniem wówczas najlepiej skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania tego typu produktów.

Należy również pamiętać, że składniki pochodzenia naturalnego również mogą powodować reakcje uczuleniowe. Powinniśmy więc upewnić się przed rozpoczęciem kuracji czy nie występuje u nas nadwrażliwość na któryś ze składników interesującego nas produktu. 

Podsumowanie

Tabletki na powiększenie penisa jak member xxl czy penisizexl działają na zasadzie nasilonego rozkurczu naczyń krwionośnych umożliwiając w ten sposób wypełnienie ciał jamistych większą ilością krwi.

Według producentów mechanizm ten ma zapewnić zarówno wzrost rozmiaru penisa jak mocniejszą erekcję. Preparaty tego typu zawierają również składniki, które mogą wpływać korzystnie na popęd seksualny. Minusem tej metody z pewnością jest brak możliwości przewidzenia konkretnego efektu kuracji i tego o ile uda się powiększyć penisa.

Jeśli zależy nam na natychmiastowym efekcie wówczas tabletki mogą nie być najlepszym wyjściem. W tej sytuacji korzystniejsze mogą okazać się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jak lipotransfer czy wypełnienie członka kwasem hialuronowym. Zabiegi te mogą zapewnić natychmiastowe rezultaty jednak są bardzo kosztowne i mają wpływ jedynie na pogrubienie penisa bez wpływu na jego długość. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here