Relaks w Toruniu – najlepsze hotele ze strefą Wellness

0
793
zdrowa sauna w toruniu

Strefy wellness w hotelu pozwalają na jeszcze lepszy wypoczynek, w którym rozluźnimy nie tylko swoje ciało, ale również umysł. Pośród różnych możliwości jakie dają, szczególnie często wybierane są sauny.

Czego możemy spodziewać się w hotelowej strefie wellness?

Hotele starają się sprostać potrzebom gości na najwyższym poziomie. Oferują dogodne warunki noclegowe, ale też dodatkowe atrakcje, które uprzyjemnią pobyt. Jedną z takich opcji jest możliwość skorzystania ze strefy wellness.

Można w nich wybrać dodatkowe usługi na masaże, zabiegi pielęgnacyjne lub skorzystać z prowadzonych zajęć. W strefie wellness zazwyczaj znajdują się baseny, jacuzzi oraz bardzo popularne sauny. Część z obiektów dostęp do nich oferuje w cenie noclegu.

Te dogodności pozwolą Państwu zresetować się po ciężkim czasie pracy i zapomnieć o troskach. Rozluźniając ciało leczymy również duszę.

Jeżeli planują Państwo wypoczynek w Toruniu, warto jest wybrać taki obiekt noclegowy, który będzie mógł zapewnić komfort pod każdą postacią. Doskonałym miejscem będzie hotel Nicolaus, który udostępnia gościom dostęp do wygodnych jacuzzi i nowoczesnych saun.

Zdrowotne działanie sauny

Zostało udowodnione, że sesje w saunie przynoszą korzyści dla zdrowia ludzkiego. Sauna oczyszcza organizm z toksyn, relaksuje ciało oraz mięśnie i pomaga pozbyć się różnych dolegliwości bólowych. Ponadto wpływa na drogi oddechowe i pomaga wzmocnić odporność organizmu. Odkryto również pozytywne działanie sauny na skórę, która po niej staje się doskonale oczyszona.

Do najbardziej popularnych należy sauna fińska. Jest to sauna sucha, charakteryzuje się bardzo wysoką temperaturą przy jednocześnie niskiej wilgotności. Przebywanie w niej składa się z okresów czasowych, które są przerywane pobytem w zimnej wodzie (np. zanurzenie w zimnym basenie). Im wyższa jest temperatura w saunie tym dłużej należy ochładzać organizm.

Drugim typem sauny jest sauna mokra. Sesje w niej mogą być o wiele dłuższe i towarzyszy im np. dodatkowa aromaterapia.

Mimo zdrowotnych właściwości należy pamiętać, że przy niektórych schorzeniach sauna może być niebezpieczna np. przy niewydolności układu nerwowego, wątroby lub problemów z sercem.

Najlepsze sauny znajdą Państwo w toruńskim hotelu. Przebywając w nim będziemy mogli zadbać o siebie kompleksowo.

Sauna w Toruniu

Sauny w hotelu Nicolaus w Toruniu to najwyższej jakości pomieszczenia, które wspierają zdrowie odwiedzających obiekt gości. Są częścią strefy wellness, która pozwala na spędzenie błogich chwil bez potrzeby pośpiechu, czy oglądania się za siebie.

Sauny zrelaksują przed czekającym spotkaniu biznesowym lub po całodziennym zwiedzaniu miasta. Po seansie w nich nabierzemy siły i energii, a zmęczone codziennymi pracami ciało pozbędzie się wszelkich napięć.

Obsługa hotelowa dba o najwyższą czystość i sterylność miejsc. Na gości zawsze czekają czyste ręczniki oraz personel, który w razie potrzeby służy wsparciem. Pięknie urządzone przestrzenie zapraszają gości na skorzystanie z dobrodziejstw, które zapewniają. Kameralność miejsca zapewni prywatność i ciszę.

Na życzenie gości do sauny mogą być dodane olejki eteryczne, które uprzyjemniają przebywanie w niej i wpływają kojąco na zmysły.

Sauna znajduje się w podziemiach obiektu, lokalizacja wpływa na klimat miejsca i jego wyjątkowość. Pamiętajmy, że poza sauną możemy skorzystać również z jacuzzi, które daje równie przyjemne doznania.

Hotel Nicolaus w Toruniu to miejsce idealne na wypoczynek, w którym poczują się Państwo wyjątkowo zaopiekowani.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj