Wosk do depilacji, krem, a może pasta cukrowa – co wybrać?

0
318
nogi depilacja zdrowa

Samodzielna depilacja we własnej łazience to kusząca opcja. W ten sposób oszczędzisz nie tylko czas, ale też pieniądze. Efekt? Gładka skóra bez śladu niechcianych włosków i to przez długie tygodnie. Jaką metodę domowej depilacji warto wybrać? Sprawdźmy!

Wosk do depilacji czy pasta cukrowa?  

Jedną z najpopularniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia (pomijając użycie maszynki oraz kremu do golenia) jest depilacja woskiem. Metoda jest niezwykle skuteczna i dorównuje zabiegom wykonywanym w profesjonalnych salonach. Na początku depilacja woskiem może być bolesna, ale z każdym zabiegiem dyskomfort staje się coraz mniejszy, a włoski słabsze.

Pasta cukrowa to alternatywa dla wosku – działanie obu produktów jest zbliżone do siebie. Nagrzany wosk czy pastę nakładamy na skórę szpatułką. Następnie aplikujemy pasek fizelinowy, a gdy produkt zastygnie, zrywamy taśmę. Efekty w obu przypadkach są równie satysfakcjonujące, więc zdecydowanie warto porównać oba produkty – spróbować zarówno wosku, jak i pasty cukrowej.

Krem do depilacji – alternatywa dla wosku

Dla tych, którzy chcą cieszyć się gładką skórą, ale obawiają się dyskomfortu związanego z używaniem wosku do depilacji, powstał alternatywny produkt – krem.  Jak działa? Cały zabieg jest prosty i przyjemny – niewielką ilość kosmetyku wystarczy nałożyć na daną partię ciała, pozostawić na czas  określony na opakowaniu przez producenta, a następnie usunąć specjalną szpatułką razem z włoskami. To wszystko! Prawda, że proste?

Gotowy zestaw do depilacji – dla zdecydowanych

Gotowy zestaw do depilacji to produkt dla zdecydowanych, którzy decyzję o przeprowadzaniu regularnych zabiegów depilacji we własnej łazience mają już za sobą. Podgrzewacz do wosku, szpatułki, wosk, oliwka, paski fizelinowe – to wszystko znajduje się w komplecie. Dzięki temu szybko i wygodnie wykonasz swój pierwszy, jak i każdy kolejny zabieg.  W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz by uzyskać pożądany efekt.

Podsumowanie

Depilacja nóg, bikini, pach, ud czy innych części ciała w domu to doskonały pomysł dla tych osób, którzy pragną cieszyć się aksamitnie gładką skórą na dłużej. Jaką metodą usuwać zbędne włoski? Wypróbuj wosk, pastę cukrową lub łagodny krem. W sklepie internetowym Beautiona.pl znajdziesz również gotowe, w pełni wyposażone zestawy do depilacji, dzięki którym z sukcesem samodzielnie przeprowadzisz swój pierwszy, jak i każdy kolejny zabieg. Posiadanie gładkiego ciała jeszcze nigdy nie było tak proste. Spróbuj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj