Punkt Rehabilitacji we Wrocławiu – specjalistyczne zabiegi w domu lub w gabinecie

0
75
Fizjoterapeuta we Wrocławiu

Powrót do zdrowia po chorobach i wypadkach często wymaga fachowej opieki rehabilitacyjnej. Zespół fizjoterapeutów i masażystów z Wrocławia zapewnia wizyty z dojazdem do pacjenta lub usługi w gabinecie stacjonarnym. Poznaj zakres terapii oraz zalety domowej rehabilitacji. Jakie urazy wymagają opieki doświadczonego specjalisty?

Jakie schorzenia wymagają pracy z fizjoterapeutą?

Pacjenci w centrach rehabilitacji kojarzą nam się z ciężkimi urazami i dochodzeniem do siebie po tragicznych w skutkach wypadkach. Jednak pomoc dyplomowanych specjalistów fizjoterapii obejmuje różnorodne dolegliwości układu ruchu. Przeciążenia mięśni i stawów, schorzenia i bóle kręgosłupa, dyskopatia oraz kontuzje również wymagają skutecznych działań terapeutycznych. Punkt Rehabilitacji we Wrocławiu przyciąga pacjentów z bardzo różnymi źródłami problemów. Sportowcy szukają terapii, która przyspieszy regenerację i pozwoli zapobiec kontuzjom. Osoby z nadwagą lub o siedzącym trybie życia poszukują rozwiązania na bóle obszaru pleców. Pacjenci po przebytych urazach lub z niepełnosprawnościami wymagają odmiennego, indywidualnego podejścia. Szeroki zakres naszych usług sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Usługi z zakresu fizjoterapii – masaż leczniczy, ćwiczenia rehabilitacyjne i wiele, wiele więcej

Rehabilitacja stacjonarna lub rehabilitacja z dojazdem do klienta obejmuje szereg usług. Podstawą jest terapia manualna – specjalistyczny ucisk w odpowiednich obszarach ciała przywraca prawidłowe funkcjonowanie stawów, mięśni i kręgów. Stosuje się ją u pacjentów z dolegliwościami układu ruchu. Ćwiczenia rehabilitacyjne wymagają cierpliwości i współpracy z pacjentem.

Regeneracja ciała po urazie lub kontuzji przebiega pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty, który zna granicę możliwości uszkodzonych partii ciała. Ciekawą propozycją dla osób cierpiących na obrzęki, krwiaki lub źle gojące się złamania może być kinesiotaping lub tensiotaping. Plastry zmniejszają napięcie i ból, przyspieszając regenerację. Masaż leczniczy, sportowy lub masaż kręgosłupa mogą przynieść ulgę w wielu schorzeniach dotykających każdego z nas.

rehabilitacja

Rehabilitacja z dojazdem do domu i do firm

W naszej ofercie znajduje się również masaż leczniczy i regenerujący dla biur oraz firm. Dojeżdżamy pod wskazany adres we Wrocławiu, by przynieść ulgę i przywrócić energię pracownikom biurowym. Profesjonalny masaż usuwa spięcie mięśni, dolegliwości bólowe i dyskomfort, zwiększa efektywność i radość z pracy. Możesz także zamówić np. masaż kręgosłupa w swoim domu. Calkiem możliwe, że odpowiednią terapię na trapiące Cię schorzenie znajdziesz na naszym blogu o rehabilitacji. Punkt Rehabilitacji to miejsce, w którym czeka rozwiązanie dręczących Cię problemów z układem ruchu.

Wybierz na podstawie opinii, nie przeczuć

Szafowanie swoim zdrowiem na pewno nie jest rozsądne, dlatego staramy się odpowiadać na opinie od klientów i zachęcać pacjentów do ich wyrażania. Dzięki temu przez rezerwacją wizyty, możesz sprawdzić w sieci rezultaty terapii i podejście fizjoterapeuty do pacjenta. Oceny naszych zadowolonych klientów są doskonałym dowodem na efektywność terapii oraz świadectwem przyjaznej atmosfery podczas wizyt. W tak dużym mieście jak Wrocław, troska o każdego pacjenta wyróżnia Punkt Rehabilitacji spośród klinik fizjoterapii nastawionych na szybki przemiał klientów.

Swoją pierwszą wizytę możesz zarezerwować telefonicznie lub przez Internet. A może warto sprawić niespodziankę swoim pracownikom, w postaci masażu biurowego wykonanego przez specjalistów? Możliwość powrotu do pełni sprawności już czeka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj