Chcesz się leczyć czy wyleczyć?

0
457
Masz wybór. Sam decydujesz o swoim zdrowiu. Możesz zapomnieć o chorobach, możesz też ciągle żyć czekając na wizyty u lekarza (mowa tu oczywiście o schorzeniach metabolicznych uwarunkowanych stylem życia i dietą).
Jeśli wybierzesz tą drugą opcję, będziesz marnował masę czasu w niekończących się kolejkach, żeby dostać się na 10 minut do lekarza, który połowę z tego czasu poświeci na formalności i wypisywanie recept (czasem wydasz na nie fortunę). Możesz też jeśli masz gruby portfel pozwolić sobie na prywatne wizyty. Wtedy nie zdenerwuje Cię marnej jakości polski system opieki medycznej, jednak będziesz zbulwersowany, ponieważ płacisz podwójnie, również obowiązkowe składki z których nie korzystasz. I tak to się wszystko kręci.

Dieta Raw Food proponuje Ci całkiem inną wersję wydarzeń

Możesz zapomnieć o tym, co wyżej napisane. Z silnym systemem immunologicznym i oczyszczonym, odżywionym organizmem, nawet nie będziesz musiał się obawiać grypy i przeziębień sezonowych. Straszenie w mediach kolejną falą grypy też nie zrobi na Tobie wrażenia. Będziesz wysłuchiwał żale innych, którzy cierpią na wszelkie dolegliwości, jednak Ciebie nie będzie to dotyczyło.
Początki, jak zawsze podkreślam nie są łatwe. U wielu osób wymaga to zdeterminowania, wytrwałości, walki z sobą. Łyknięcie tabletek jest o wiele łatwiejszym sposobem, dlatego ludzie wolą taką formę „leczenia”. Zaprzestanie jedzenia przetworzonych, gotowanych rzeczy wymaga poświęcenia. Często ludzie decydują się na alternatywne metody (popełniając przy tym sporo błędów), kiedy jest już za późno na ich skuteczne cofnięcie i obwiniają medycynę naturalną (dietę Raw) o kłamstwa.
Możesz słuchać opinii większości społeczeństwa i zażywać tabletki do końca życia, ciągle zwiększając ich dawki. Jeśli jesteś już tym zmęczony, to pamiętaj, że dieta Raw dobrze prowadzona sprawi, że zapomnisz o kolejkach w przychodniach, schorzeniach, w miarę możliwości wyleczysz się z chorób (patrz art. „Choroby leczone w Instytucie Hipokratesa”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here