Akademia Masażu Karuna, czyli profesjonalne kursy masażu

0
1017
kurs masażu

Najlepsza inwestycja, jaką możemy zrealizować, to inwestycja w samego siebie. Odpowiednio dobrane szkolenie sprawi, że zwiększymy zakres swojej wiedzy, a co za tym idzie zaczniemy lepiej zarabiać. Akademia Masażu Karuna to miejsce, w które warto zainwestować swój czas i środki finansowe. Możemy być pewni, że bardzo szybko się zwrócą. Zdobyta wiedza, doświadczenie i umiejętności, będą już z nami na stałe. Dobrze przeprowadzone kursy masażu sprawią, że nabierzemy pewności siebie i z łatwością otworzymy swój gabinet.

Poznamy kurs masażu ajurwedyjskiego, kurs masażu twarzy, zgłębimy techniki masażu tajskiego i poznamy technikę masaży kamieniami ratnaabhyanga. Kurs masażu pozwali na zadanie nurtujących pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości. Indywidualne podejście wykładowcy sprawi, że nasza wiedza bardzo się poszerzy.

Akademia Masażu Karuna w samym sercu Borów Tucholskich

Akademia Masażu Karuna to bardzo nowoczesny ośrodek szkoleniowy w pięknej i malowniczej okolicy. Może pochwalić się szeroką gamą kursów masażu, profesjonalną kadrą i przyjacielską atmosferą. Ukończenie kursu z zakresu technik klasycznych, ajurwedyjskich, orientalnych oraz klasycznych, poszerzy nasze horyzonty i wzbogaci naszą wiedzę. Szkoła masażu to miejsce w pełni profesjonalne, nowoczesne, gwarantujące niezapomniane przeżycia i rozwój osobisty.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez osoby mogące pochwalić się długoletnim doświadczeniem i bardzo rozległą wiedzą. W sposób autentyczny przekazują treści, podkreślając samą ideę masażu, który jest bardzo emocjonalny i energetyczny. Aby był w pełni skuteczny powinniśmy go wykonać całym sobą. Instruktorzy dzielą się swoimi historiami i w mądry sposób ukierunkowują swoich podopiecznych. Masaż nabiera w tym wypadku innego znaczenia, a pasja otwiera się na nowe doznania.

Rodzaje masażu, które warto znać

Dobry masażysta zna różne szkoły masażu. Oczywiście bardzo często specjalizuje się danej dziedzinie, ale dobrze, kiedy jego wiedza jest szeroka. Na uczestników kursów czekają zajęcia zgłębiające tajniki masażu Ajurwedy Abhyanga, który odbywa się z wykorzystaniem ciepłych olejków ziołowych charakteryzujących się przeróżnym działaniem. Jest to technika masażu głęboko oczyszczająca i relaksująca.

Korzystnie wpływa na system immunologiczny, odmładza i fantastycznie regeneruje. Kursanci poznają także sztukę masażu Ajurwedy Shirodhara skupiającej się na masażu trzeciego oka, a więc przestrzeni między naszymi brwiami. Do masażu używa się gotowanego z ziołami mleka lub oleju ajuwerdyjskiego. Stosuje się go, aby osiągnąć harmonię i wewnętrzny spokój.

Masaż kamieniami Ratnaabhyanga

Ratnaabhyanga to masaż, do którego niezbędne są duże i gorące kamienie półszlachetne lub górskie kryształy. Wszystkie powinny pochodzić z Indii. Masaż polega na ich aktywnym użyciu, a nie tylko układaniu na ciele. Sprawdzą się jaspisy, karneole, różowe kwarce oraz ametysty. Trzeba pamiętać, że każdy z kamieni charakteryzują inne właściwości, a co za tym idzie, określony wpływ na ludzkie ciało. Jedne regenerują zmęczony organizm, inne witalizują, a pozostałe likwidują napięcie i ból mięśni.

Dodatkowo podczas masażu kamieniami stosowane są także naturalne olejki ayurvedyjskie. Są one wykonane według tradycyjnych receptur z czarnego sezamu, ziół indyjskich oraz kokosu. Masaż kamieniami zapewni przyjemne doznania i dodaje energii. Dodatkowo koi i uspokaja nasze mięśnie. Jednak aby tak było, trzeba przejść profesjonalne szkolenie, które sprawi, że opanujemy prawidłowe techniki posługiwania się każdym rodzajem kamieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj