Dzień i tydzień na pełnych obrotach

0
844
gjhjhdf

Poniedziałek rano, znowu jak co tydzień, po weekendzie pełnym wrażeń trzeba wstać rano i iść do pracy. Co jeść i pić, aby cały tydzień przejść na pełnych obrotach bez zmęczenia.

Pierwsze, co musimy zrobić to zjeść odżywcze śniadanie, które doda nam sił i energii na cały dzień. Po pierwsze nie zaczynaj od kawy! Kawa to napój, który nas pobudzi na krótki czas, a tak naprawdę wypłucze z naszego organizmu niezbędne witaminy i minerały, które będą nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. A z rana potrzebujemy jak najwięcej odżywczych składników.

Co zamiast kawy?

Kawę możemy zastąpić np. świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy. Jeżeli nie mamy zbyt wiele czasu, może być sok z kartonika. Pieczywo, najlepiej ciemne, ziarniste, sałata, pomidory, biały odtłuszczony ser, owoce. Na początku, po latach przyzwyczajeń bez kawy może być nam ciężko, ale po kilku tygodniach nasz organizm się przyzwyczai. Nie będziemy już potrzebowali kawy, która teraz wydaję się nam bezcenna, zwłaszcza przy porannym wstawaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj